DELIA COLOR CREAM FOR EYEBROWN BLUE BLACK 2.0 15ML | NGJYRË PËR VETULLA E KALTËR NË TË ZEZË

Uni CosmeticsKodi:5901350436691

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E avancuar, ngjyrim kremoz për vetulla, njejtë si nga salloni i bukurisë. 

  • Përmbanë vaj argani
  • Metodë e përshtatshme për ngjyrim të vetullave
  • E përkryer për gra të çdo lloj mosheje
  • Eliminon përdorimin në baza ditore të lapsit për vetulla
  • Trajtim të lehtë dhe ekonomik që mund të bëhet në shtëpi
  • Përzieni ngjyrën kremoze me aktivizuesin dhe shtoni emulsion kadifeje me shpatullë që është e bashkangjitur në kuti
  • Pasi që të largoni henna-n, formësoni vetullat me pincetë në mënyrën që ju e dëshironi
  • Ngjyra intenzivisht varet nga gjatësia e përdorimit
  • Trajtimi bëhet bazuar tek udhëzimet e shënuara në kuti. Do t'ju sjellë vetulla në formën ideale si dhe e përmirëson pamjen e syve tuaj
  • Ngjyra qëndron deri në 14 ditë, e cila ju lejon që të harroni kujdesin në baza ditore ndaj vetullave dhe se nuk keni nevojë që gjatë udhëtimit të bartni me vete produke shtesë
  • Produkt i testuar dermatologjikish, pa PPD
  • Ngjyra rekomandohet për gra me qime ngjyrë kafeje apo kafeje të errët

  • Përdorimi i produkteve zgjatë deri në 15 aplikime, që do të thotë që ju mund të keni vetulla të bukura kurdo që dëshironi.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë