DELIA CAMELEO SILVER SHAMPOO 250ML | SHAMPO NEUTRALIZUES I NGJYRËS SË VERDHË

UNI CosmeticsKodi:5901350441114

Çmimi:
€4,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shampoja neutralizuese e ngjyrës së verdhë nga DELIA CAMELEO përmban substanca që mbrojnë flokët nga efektet negative të rrezeve UV.

Përdorimi i rregullt i tij siguron një nuancë më intensive të platinit.

Ky shampo kujdeset dhe ushqen flokët, ai rigjallëron, u jep atyre butësi, shkëlqim dhe elasticitet. Ngjyra intensive e shamponit të flokëve nuk njollos lëkurën e kokës apo rrobat.

Aplikojeni shampon në flokë të lagur, masazhojeni për 2-3 minuta derisa të bëhet shkumë, më pas shpëlajeni mirë me ujë. Përsëriteni procedurën nëse është e nevojshme. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Kujdes! Shampo e flokëve mund të njollosë thonjtë akrilikë.

 • PA NUANCA TË SË VERDHËS - shampo tonifikues i ngjyrës vjollcë që heq menjëherë tonet e verdha nga flokët biondë, jep reflekse argjendi dhe shkëlqim intensiv në të njëjtën kohë
 • PËR TË GJITHA BJONDET - rekomandohet për flokë bjonde natyrale apo të zbardhura, gri dhe platin
 • SHKËLQIM & KUJDES - siguron kujdes delikat, mbrojtje nga rrezet ultraviolet dhe freskon flokët
 • PËRDORIMI I SIGURT - ngjyra intensive e shamponit nuk lë njolla në rroba apo peshqirë. Mbani nuancën e platinit me përdorim të rregullt
 • SILVER LINE - shampoja është e dedikuar për përdorim të përditshëm, i lë flokët me shkëlqim dhe të butë. Shtoni rigjenerim dhe ushqim shtesë me kondicionerin e Cameleo Silver, maskën e Cameleo Silver dhe serumin e Cameleo Silver

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë