L'OREAL REVITALIFT LASER RENEW DAY CREAM 50ml | KREM DITE

Uni CosmeticsKodi:3600523550661

Çmimi:
€23,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Teksturë inovative e krem- maskës. Krijon një maskë të hidratimit dhe veprimit kundër rrudhave gjatë natës.

PËRFITIMET:
Teksturë inovative e krem- maskës. Krijon një maskë të hidratimit dhe veprimit kundër rrudhave gjatë natës. 3% Pro-xylane dhe Centella Asiatica e patentuar. Efektiviteti i provuar.

Përmison: Lëkura duket më e butë.

Forcon: Lëkura ndjehet më e fortë.

Tekstura e krem-maskës ngjitet në konturet e fytyrës tuaj duke krijuar hidratim të vazhdueshëm dhe veprim anti-plakjes.

Si të aplikoni:

Aplikoni kremën çdo mbrëmje në një fytyrë dhe qafë të pastruar tërësisht, duke bërë masazhë në lëkurë me lëvizje rrethore. Lëreni brenda natës dhe lajeni në mëngjes.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë