COLGATE TOOTHBRUSH ZIG ZAG MEDIUM | BRUSHË PËR DHËMBË

UNI CosmeticsKodi:6001067004943

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Colgate® Zig Zag ka qime me shumë skaje për një heqje efektive të pllakës thellë në mes të dhëmbëve për të sjellur një pastrim të thellë ndërdental.

 • Qime ndërdentale Zig Zag në formë të shkronjës V
 • Qimet Zig Zag janë dizajnuar për të hequr pllakën në mes të dhëmbëve
 • Majet pastruese të ngritura për t'ju qasur dhe hequr pllakën nga pjesa e prapme e dhëmbit, ku kavitetet janë më shumë të theksuara

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë