DELIA CAMELEO BROWN SHAMPON 250ml 6/1 | SHAMPO PËR PËRFORCIMIN E NGJYRESË KAFE

UNI CosmeticsKodi:5901350479063

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Cameleo Brown është një linjë e pasuruar me ekstrakt të gjetheve të arrës, e cila do t'i japë flokëve tuaj ngjyrë kafe thellim dhe një shkëlqim mahnitës!

• Ekstrakti i arrës do t'i bëjë ngjyrën kafe edhe më intensive!
• Theksoni kafet tuaja dhe nxirrni në pah bukurinë maksimale prej tyre!
• Arritni nivelin më të lartë të shkëlqimit!
• Jepini flokëve tuaj një pastrim dhe kujdes të thellë!
• Bëhuni gati për një efekt të bukur çokollate në flokët tuaj!
A është ky shampo për ju? PO, NËSE:
• Keni flokë gështenjë – natyralë ose me ngjyrë.
• Do të dëshironit të theksoni ngjyrën e flokëve tuaj, t'i mbroni nga zbehja dhe t'i bëni flokët tuaj të shkëlqejnë si kurrë më parë.
• Ju prisni një thellim gradual të ngjyrës.
• Ju dëshironi të kujdeseni siç duhet për gjendjen e flokëve tuaj gështenjë në baza ditore.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë