CALVIN KLEIN EUPHORIA MEN EDT 50ML | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:088300178322

Çmimi:
€59,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Euphoria Men nga Calvin Klein është një aromë aromatike prej druri për meshkuj.
Euphoria Men ka të bëj me kënaqjen e dëshirave tuaja më intensive, pa kufij.

Bëhet fjalë për pasion që nuk ndalon asgjë.

Parfumi është një aromë orientale adiktive që thekson fruta ekzotike, lule joshëse dhe një firmë të pasur dhe të butë.

Notat kryesore janë xhenxhefil dhe piper; notat e mesme janë Borziloku i Zi, Sherebela dhe Kedri; notat bazë janë qelibar, kamoshi, dru i kuq brazilian dhe paçuli.

Krijuar në vitin 2006
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë