BURBERRY LONDON EDP 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:5045252668146

Çmimi:
€47,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Burberry London for Women nga Burberry është një parfum fantastik i ri me hijeshi dhe dhunti të një metropoli popullor global.

Ky parfum simbolizon mënyrën e jetesës ndërkombëtare.

London for Woman nga Burberry është një aromë shumë femërore e grave me aroma të panumërta të luleve.

Në veçanti, trëndafilat në prelud e aromës, lule jasemini në zemër dhe patchouli delikate në bazë i japin Burberry London for Women një ndjeshmëri shumë femërore dhe fuqi të joshjes.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë