BOURJOIS HEALTHY MIX FOUNDATION 16h 56 30ml | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:3614222986102

Çmimi:
€13,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Jeni mërzitur nga pamja e lodhshme? Bourjois Mix Healthy Mix Anti-fatigue Foundation pudra e lëngët ju jep një pamje të pushueshme, natyrale dhe shkëlqim që do të bëjë lëkurën tuaj të duket e shëndetshme.

Me përzierjen e vitaminave C, E dhe B5, ajo menjëherë humb papërsosmëritë dhe shenjat e lodhjes, si dhe rrit ndriçimin e lëkurës për një zbukurim të freskët.

Lëkura juaj do të jetë 70% më e shkëlqyeshme se lëkura e pastruar deri në 16 orë dhe do të qëndrojë e hidratuar deri në 24 orë.

Falë formulës jo-homogjene, pudra e lëngët nuk do të bllokojë poret tuaja. Pra, kur keni nevojë për rezultate të gjumit të bukurisë, nxitni pamjën tuaj me pudrën e lëngët Healthy Mix.

Cilësi e shkrirjes e cila shpërndahet në mënyrë të përkryer në lëkurë dhe qëndron e rehatshme gjatë gjithë ditës.

Mbulesa mesatare e ndërtuar mundëson një përfundim të natyrshëm gjysmë mat, menjëherë pas aplikimit.

Pudra e lëngët Healthy Mix nga Bourjois është arma juaj e re se si gjithmonë të dukeni e freskët dhe rrezatuese!

Veqoritë dhe përfitimet 

 • Për një pamje të kompletuar;
 • Qëndron gjatë gjithë ditës;
 • Formula kundër plakjes;
 • E pasur me vitamin C, Vitamin E dhe Vitamin B5;
 • Përmban acid hialuronik i cili siguron hidratim 24 orë;
 • Siguron fokus të lëmueshmëm për lëkuren tuaj;
 • E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkures.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë