BOURJOIS 123 PERFECT FOUNDATION 16h 055 30ml | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:3052503635507

Çmimi:
€12,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Luaj me korrigjimin e ngjyrave për të arritur ngjyrën e përkryer. Filloni ditën me Bourjois 123 Perfect Foundation pudër e lëngët, për një ngjyrë të përsosur që zgjat deri në 16 orë. Formula e saj inovative kombinon 3 pigmente korrigjimi për lëkurë të përsosur me zero të meta:

 • Pigmente të verdha për të fshehur qeskat e errëta dhe për t’i dhënë lëkures pamje të pushuar.
 • Pigmentet vjollce për të korrigjuar zbehjën në fytyrë dhe për të rritur shkëlqimin.
 • Pigmente të gjelbra për të neutralizuar skuqjen për një ngjyrë të barabartë në lëkuren tuaj.

  Pra, çfarë po prisni? Kur ju duhet të keni pamje mahnitëse gjatë gjithë ditës, 123 Perfect Foundation pudra e lëngët është mënyra e lehtë për të barazuar tonin tuaj të lëkurës. Një shtresë siguron mbulim të mesëm, por mund të shtresohet pa u pastruar. Për një përfundim të përsosur gjysëm-mat që ndriçon edhe ngjyrën më të zymtë dhe zgjat deri në pafundësi Bourjois 123 Perfect Foundation meriton një vend në listën tuaj të lartë të sekreteve të bukurisë.

  Veqoritë dhe përfitimet

  • Shpëndarja e pudrës me pompë;
  • Siguron një pamje ndriçuese;
  • Korrekton të gjitha parregullsitë, falë 3 pigmentëve korrektuese;
  • Përmban ekstraktin e lulës së pambukut e cila siguron hidratim dhe shkëlqim jo të tepërt;
  • SPF 10 UV e cila mbron lëkuren nga UVA dhe UVB rrezet e dëmshme;
  • E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, poashtu edhe për lëkurë të kombinuar.

   Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

   • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
   • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
   • Transfer bankar
   • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
         Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
         • DHL
         • Posta e Kosovës
         • Posta Mik Mik
           WORLDWIDE SHIPPING
           Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

           Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

           Kalkulo çmimin e transportit!

           Ndoshta ju pëlqejnë

           Produktet që keni shikuar më parë