HUGO BOSS THE SCENT FOR HER PARFUME 100ml & BODY LOTION 200ml | SET PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614226705716

Çmimi:
€139,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nën vizionin krijues të Jason Wu, Drejtor Artistik për HUGO BOSS Womenswear, BOSS aroma për të është realizimi i Gruas BOSS - e fuqishme dhe në të njëjtën kohë femërore në mënyrë unike.

Duke pasqyruar historinë e joshjes nga tërheqja në joshje deri te varësia, BOSS Scent for Her përmban një kombinim të parezistueshëm të fuqishëm të përbërësve.

Përfshinë Eau de Parfum 100ml Spray dhe locion Trupi 200ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë