BATISTE DRY SHAMPOO XXL VOLUME SPRAY 200ml | SHAMPON I THARË

Uni CosmeticsKodi:5010724529072

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nëse jeni duke kërkuar për stile qiellore, ky është produkti stilizues për ju.

Është e mbushur me Keratin, për të ndihmuar në forcim dhe vajit Inca Inchi, për të ushqyer, kështu që ju mund të rregulloni flokët tuaj duke ditur se do të qëndrojnë të shëndetshme gjithashtu. 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë