GIORGIO ARMANI CODE SET: BODY SHAMPOO 75ml & PARFUME 75ml & AFTER SHAVE BALM 75ml | SET PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614272296831

Çmimi:
€85,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

GIORGIO ARMANI CODE POUR HOMME EDT 75ml

Një aromë joshëse për meshkujt.

Armani Code është një përzierje seksuale me limon të freskët dhe bergamot të zbutur me lëkundjet e luleve të portokallit dhe të ngrohur me dru qetësues guaiac dhe fasule tonka.

Kolonja parë orientale nga Giorgio Armani, Kodi i Armanit kombinon një koktel të citronit me erë bergamote dhe limon me aroma të buta të pemëve të ullirit, të ngrohur me dru guaiac dhe kokrra Tonka.

Eau de toilette joshëse për burrin bashkëkohor.

 

ARMANI CODE AFTER SHAVE BALM

Zbutë lëkurën e irrituar me balsamin rifreskues pas rrojës. Krijon aluzion të Armani Code ikonike prapa.

 

ALL OVER BODY SHAMPOO 75ML

 • Pastrues të-gjitha-në-një për meshkuj
 • Prodhon shkumë të butë për të pastruar butësisht trupin dhe flokët
 • Përmban veti hidratuese dhe ushqyese
 • E injektuar me aromë delikate për të shtuar disponimin
 • E bën lëkurën e trupit dhe flokët të buta, të freskëta dhe të gjallëruara

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë