GIORGIO ARMANI CODE COLONIA POUR HOMME EDT 75ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614270692413

Çmimi:
€69,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

CODE COLONIA ka elegancën e një burri që e di saktësisht se si të veshë rrobat e tij me një lehtësi diskrete, duke i dhënë atij një magjepsje të caktuar dhe fuqi joshëse.

Aroma është e lehtë për të përdorur por prap se prap nxjerr një elegance të rrallë. Sensual dhe tërheqës, krijon një reagim emocional në kontaktin e parë.\

ARMANI CODE COLONIA ofron një kombinim të agrumeve (bergamo, mandarin, kokrra speci rozë) me nota të mesme aromatike të clary sage që përzihen me notat florale dhe rezonojnë me lule salikalate portokalli.

Është kjo freski kolonje që shpërthen me ndjeshmëri, me një rrënim të lehtë por të sofistikuar, e cila reflekton një qëndrim të zakonshëm të ngritur tek një doktrinë të elegancës që është gjithmonë e respektuar, kurrë e neglizhuar.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë