GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO POUR HOMME SET: PARFUME 100ml & DEO STICK 75g & BODY SHAMPOO & AFTER SHAVE BALM 75ml | SET PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614272296817

Çmimi:
€99,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

PARFUME 100ml

Aroma e Giorgio Armani-t është natyrale, autentike, sensuale, ekzotike dhe stimuluese.

Parfumi për meshkuj duhet të jetë i rafinuar, elegant dhe klasik.

Aroma e Giorgio Armani-t për burra është shndërruar në një referencë të përjetshme dhe të pazëvendësueshme të stilit Armani.

Një spërkatje e freskët dhe e gjallë e drurëve të freskët detarë.

 

GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO DEODORANT STICK 75ml

Largoni aromën e keqe nga trupi juaj me këtë deodorant për meshkul i cili ofron një mbrojtje të gjatë nga aroma e keqe dhe djersitja si dhe ofron aromën e parfumit nga Georgio Armani Acqua Di Gio.

 

GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO ALL OVER BODY SHAMPOO

 • Pastrues të-gjitha-në-një për meshkuj
 • Prodhon shkumë të butë për të pastruar butësisht trupin dhe flokët
 • Përmban veti hidratuese dhe ushqyese
 • E injektuar me aromë delikate për të shtuar disponimin
 • E bën lëkurën e trupit dhe flokët të buta, të freskëta dhe të gjallëruara

 

AFTER SHAVE BALM 75ml

Balsami pas rrojës që është krijuar për të ushqyer, zbutur dhe qetësuar lëkurën derisa e len prapa aromën akuatike drurore nga Acqua Di Giò.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë