ARDELL PROFESSIONAL INDIVIDUALS LONG BLACK | QERPIKË ME FIJE

Uni CosmeticsKodi:074764303103

Çmimi:
€3,09

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Qerpikët Ardell Professional Individual janë shumë të mira për të bërë stilin tuaj personal.

Shtoni shumë për vëllim ose shtoni pak për të mbushur boshllëqet.

Fijet e qerpikëve janë ideale për të gjetur stilin tuaj dhe për të bërë një përvojë të vërtetë.

Ata janë të lidhura për uniformitetin e përsosur, rehati absolute dhe një pamje të pazgjidhura natyrore.

Qerpikët magjepsëse janë perfekte për çdo rast të veçantë ose për një natë jashtë në qytet.

Llojet tona më të njohura te spikatura munden të ripërdoren, të lehtë per perdorim dhe japin pamjen e dëshiruar, pamje magjepsëse të qerpikëve të gjata dhe të bukura.

Të vendosura në mënyrë të kryqëzuar.
Të lehta, të buta.
Në përgjithësi duken bukur në çdo formë të syrit.
Më të gjatë në qendër te shiritit dhe më e shkurtër në qoshet e jashtme për efektin mahnitës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë