ALLURE STICK HAIR EXTENSION TOOLS 1x2pcs | DANA DHE GREP PËR ZGJATJE

Uni CosmeticsKodi:6201111302632

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Dana dhe grep për zgjatje. 

  • 100% brend i ri;

  • E dizajnuar në mënyrë të veçantë për aplikimin e flokëve shtesë;

  • Ideale për përdorim me unaza të vogla apo me heqëse të lidhësve;

  • Grepi përdoret për t'i tërhequr flokët përmes unazave për flokë;

 • Danat kanë kokë të lakuar, gjë që lehtëson përdorimin.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë