ALLURE DESIR HAIR ROLLERS 1x9pcs 28mm | LLOKME

Uni CosmeticsKodi:2010110100055

Çmimi:
€1,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Këto llokme për flokë dallojnë për nga madhësia, kapen te floku pa kapëse apo tela dhe janë të shumë të përshtatshme.
Krijojnë valë, vëllim dhe ngritje, pa bërë shenja në flokë. Të përkryera për flokë normale, të trasha, të thara, apo edhe të lagura. Llokmet i kapin floktë, pa pasur nevojë për tela.

Universale, mund të përdoret në lloje të ndryshme të flokëve.

Dizajn i hapur për qarkullim më të mirë të ajrit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë