ALLURE COMB FOR HAIR TANGLE | KRËHER PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:5060173370022

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Brushë për rregullimin e flokëve nga Tangle Teezer.
Me një dizajn inovativ, individual, brusha ka rezultate të shpejta në rregullimin e flokëve të ngatërruara dhe të thyera. Vjen në një madhësi kompakte, me një çantë dore dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve.

I zgjidh lehtësisht flokët pa i tërhequr apo gërvishtur, falë konfigurimit inovativ të brushës për veprim të dyfishtë dhe zbërthim pa dhimbje.
Teknologjia Memory Flex funksionon në flokë të lagur dhe të thatë.
Dizajni ergonomik përshtatet mirë në pëllëmbën tuaj për stilim kreativ dhe trajtim të lehtë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë