ARKO SHAVING CREAM MAXIMUM COMFORT 65g | KREM PËR RROJË

Uni CosmeticsKodi:8690506439286

Çmimi:
€0,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kremrat për rruajtjet Arko janë produkte të testuara nga dermatologjikisht, dhe të shkëlqyera që janë perfekte për lëkurën hidratuese dhe sigurojnë një rruajtje që do t’i lërë fytyrat e klientëve tuaj të ndjehen të butë dhe me shkëlqim me një pamje të shëndetshme.

Ata janë kremra freskues, hidratues dhe ushqyes që duhet të vlerësohen si një që duhet të keni në çdo pajisje rroje të berberit.

Ata janë të butë në lëkurë dhe nuk përmbajnë asnjë alkool. Ato do të ndihmojnë për të parandaluar çdo acarim të lëkurës, skuqje ose djegie gjatë rruajtjes.

Ka 4 lloje për të zgjedhur nga:

 • Comfort
 • Cool
 • Hydrate
 • Sensitive

Një formulë e krijuar për lëkurat e ndjeshme.
Secila prej tyre është e pasuruar me vitaminë E dhe provitamin B5 dhe ka aromë të shkëlqyeshme, me përjashtim të formulës së ndjeshme, e cila është pa aromë.

Arko përqendrohet në krijimin e produkteve cilësore që burrat kudo mund t’i përdorin dhe të shijojnë me besim.

Shumëllojshmëri vjen në një tub 100 ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë