LCN AFO NAIL FOUNDATION GEL 10ML | GELL PËR THONJ TË YNDYRSHËM DHE TË DOBËT

Uni CosmeticsKodi:4047816745868

Çmimi:
€16,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Tekstura inovative all-for-one (AFO) e këtij sistemi të gellit me performancë të lartë, sjellë rezultate të përsosura për të gjithë thonjt që ballafaqohen me paqëndrueshmëri të jashtëzakonshme.

Lloji për konsumatorit: 
Për konsumatorë me thonj të yndyrshëm, me tendencë për heqje të jashtëzakonshme të thonjve

Efekti: 

 • Ngjitës përforcues para modelit
 • Shmangje nga heqja e thoit

Veçoritë: 

 • Trajtoni për një periudhë prej afërsisht 2 minutash në ajër (pa llambë).
 • Ka përmbajtje acidi.

Aplikimi: 

 1. Fillojeni modelimin me AFO Nail Foundation. Thahet në ajër dhe vepron si ngjitës promovues për bazë të përsosur në hapat pasues;
 2. Me gellin AFO Bonding, heqjet e mëvonshme të thonjve janë praktikisht të pamundura. Ky ngjitës përforcues me UV jashtëzakonisht të fuqishme, është i lehtë për tu procesuar dhe përmbanë përbërës me sasi të vogël të acidit.
 3. Gelli AFO Building është gell ndërtues dhe modelues dhe është praktikisht i vet-qëndrueshëm. Ju lejon sipërfaqe të lëmuar, e cila është shumë e mirë dhe e lehtë për lëmim me limë. Vazhdueshmëria është me viskozitet të lehtë dhe mund të modelohet idealisht. Gjithashtu, gelli AFO Building është elastik përkundër rezistencës së madhe ndaj çarjes, si dhe siguron rehati të lartë gjatë përdorimit.
 4. Për rezultate shumë të mira, përdorni sistemin AFO në kombinim me LCN sealant të zgjedhjes suaj.

Përparësitë: 

 • E përshtatshme për të gjitha llojet e thonjve
 • Me vet-lëmim
 • Nuk ka rënie të thoit nga gishti
 • Fleksibile dhe e pathyeshme
 • Jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve
 • Aplikim i thjesht
 • Përdorim me rehati të lartë
 • E përshtatshme për zgjatjen e thonjve
 • Me maje dhe shabllona si dhe për thonj artistik 3D

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë