WAHL CLASSIC SERIES SUPER TAPPED HAIR CLIPPER | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:4015110005964

Çmimi:
€63,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Makinë me kabëll për prerjen e flokëve e fuqishme dhe ideale për përdorim të vazhdueshëm.

Makinë për prerjen e flokëve nga Wahl, e dizajnuar për të gjitha llojet e stileve të flokëve, me një motor vibrues V5000 për një qëndrueshmëri të gjatë.

Një makinë me kabëll e fuqishme dhe ideale për përdorim të vazhdueshëm, me brisqe të mbuluara me krom, me precizitet të lartë dhe rezistente ndaj ndryshkut.

The Wahl Super Taper vjen e pajisur me levë brisku për rregullim të lehtë të gjatësisë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë