SILCARE NAIL TIP GLUE 7.5g | NGJITËS PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:5906720569535

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ky ngjitës siguron një kapje të shkëlqyeshme të thonjëve artificialë me thonjët natyral. Brusha ndihmon për të vendosur ngjitësin në mënyrë të barabartë.

Veçoritë:

 • Siguron ngjitje të mirë në pllakën natyrale të thonjve.
 • Mund të përdoret për ngjitjen e dekoreve të thonjve.
 • Transparente.
 • Thahet shpejtë.
 • Shumë qëndrueshme.

Përdorimi:

 1. Aplikoni në sasi të vogël në pllakën e thonjëve natyral dhe sipër vendoseni thonjët artificial.
 2. Pas disa sekondash, thonjët do të ngjiten me njëri tjetrin.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë