RIMMEL MASCARA SCANDAL EYES RELOADED EXTRA BLACK 003 12ml | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:3614223134892

Çmimi:
€4,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Krijoni rënie të ashpër me Mascara Roymel Skandali.

Kjo bojë për qerpikë ekstreme është zhvilluar posaçërisht me një furçë të lagur për të shtuar vëllim pa grumbullim.

  • Vëllim i jashtëzakonshëm: Formula me polimer fleksibil të veçantë ndërton vëllim duke menjanuar grumbullimin e qerpikëve.
  • Përdorim i jashtëzakonshëm: qëndron edhe në rrethana të jashtëzakonshme
  • E lehtë për tu hequr me ujë të ngrohtë
  • Me ndikim deri në 24 orë

  • Brusha me dendësi maksimale kap qerpikun në mënyrë të plotë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë