PROFESSIONAL EQUIPMENT SHAMPOO BASIN CHAIR (BLACK) B84-SU007A | LARËSE E FLOKËVE

Zbritje 16%
UNI CosmeticsKodi:B84-SU007A

Çmimi:
€379,99 €449,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Kombinimi i karriges elegante me lavamanin për larjen e flokëve ofron të gjitha mundësitë esenciale për një sallon bukurie.

Kjo larëse për flokë është e rehatshme dhe përmbushë të gjitha kërkesat si për klientët, gjithashtu edhe për ju si profesionist.
 • Materiali: Lëkurë PVC;
 • Mbushje: sfungjer me densitet të lartë;
 • Lavaman qeramik i rregullueshëm dhe dush dore;
 • Kapaciteti: 150kg;

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë