PROFESSIONAL EQUIPMENT PORTALBLE MANICURE TABLE B08-MT001 | TAVOLINË MOBILE PËR MANIKYR

Zbritje 29%
UNI CosmeticsKodi:B08-MT001

Çmimi:
€99,99 €139,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Tavolinë manikyri mobile e dizajnuar në mënyrë moderne dhe elegante. E shkëlqyeshme për përdorim profesional dhe personal. Ka hapësirë të mjaftueshme pune.

Tavolina është e lëmuar dhe i mjafton një pastrim i lehtë.

 • 1 sirtar dhe 1 jastëk dore.
 • Materiali: MDF.
 • Dizajn portativ dhe i palosshëm, me çantë nga materiali oxford.
 • Përmasat: 94x48x72cm

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë