JUNE OFFER 2024 - DEPILATON SET: 1x6pcs | SET PËR DEPILIM

Zbritje 39%
Uni CosmeticsKodi:KOD0100001475

Çmimi:
€19,99 €32,94

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
ALLURE DEPILATORY WARMER WAX PRO 100 400G | NGROHËS DYLLI ME TAS
ALLURE KONSUNG PELLET HOT WAX BLACK 100G | DYLLË DEPILIMI
ALLURE KONSUNG AFTER WAX TREATMENT SPRAY 100ML | VAJ PAS DEPILIMIT
ALLURE RICA EPIL NON-WOVEN ROLL FOR EPILATION 100M | LETËR DEPILIMI
ALLURE TONGUE DEPRESSOR DEPILATION SPATULA 6INCH 1X100PCS | SHPATULLA PËR DEPILIM
ALLURE XUEBO PLASTIC GLOVES 1X100PCS | DOREZA PËR NGJYROSJE


Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë