JULY OFFER 2024 - NAIL SET: 1x24pcs | SET PËR THONJ

Zbritje 50%
UNI CosmeticsKodi:KOD0100001482

Çmimi:
€14,99 €29,82

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Përshkrimi
JULY OFFER 2024 - NAIL SET: 1x24pcs | SET PËR THONJ
ALLURE UV & LED LAMP INTELLIGENT PHOTOTHERAPY MANICURE 2IN1 36W | UV & LED LLAMBË
ALLURE BUFFER BLOCK NAIL FILE WHITE | LIMË BLLOK PËR THONJ
ALLURE SOLINGEN NAIL CLIPPER | PRERËSE PËR THONJ
ALLURE NAIL BRUSH SET WHITE 1X15PCS | SET ME BRUSHA PËR THONJ
ALLURE NAIL GLUE UNA BAND 10G | NGJITËS PËR THONJ
ALLURE MEI JIA CLEAR NAIL TIPS (BIG) 1x100pcs | TIPSA PËR THONJ
SILCARE BASE ONE UV GEL BUILDER PINK 15G | GELL NDËRTUES
PARK AVENUE NAIL POLISH 66 9ml | LLAK PËR THONJ
O.P.I. (IMITATION) NAIL FILE DIAMOND 100/180 | LIMË DIAMOND
SILCARE BASE ONE CLEANER SHINE 100ML | PASTRUES ME SHKËLQIM PËR THONJ

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë