JULY OFFER 2024 - MAKE UP SET: 1x9pcs | SET PËR GRIM

Zbritje 53%
UNI CosmeticsKodi:KOD0100001487

Çmimi:
€16,99 €35,91

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Përshkrimi
JULY OFFER 2024 - MAKE UP SET: 1x9pcs | SET PËR GRIM
ALLURE MAKE UP BRUSH 189-11| BRUSHË PËR GRIM
LOLLIS ULTRA PROFESSIONAL BLUSH PALETTE 01 1x8pcs | SHKËLQYES PËR FAQE
LOLLIS REAL LOOK MASCARA WITH KERATIN  | MASKARË PËR SY
LOLLIS WATERPROOF EYELINER PENCIL 101 | LAPS PËR SY
LOLLIS WATERPROOF EYELINER PENCIL 102 | LAPS PËR SY
LOLLIS EYEBROW PENCIL 303 | LAPS PËR VETULLA
LOLLIS WATERPROOF LIPLINER PENCIL 207 | LAPS PËR BUZË
LOLLIS TATTOO LINER LONGLASTING & WATERPROOF | LINER PËR SY
ALLURE MAKE-UP SPONGE SET (4pcs) | SET ME SHPUZA PËR GRIM

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë