JULY OFFER 2024 - MAKE UP SET: 1x12pcs | SET PËR GRIM

Zbritje 38%
UNI CosmeticsKodi:KOD0100001496

Çmimi:
€17,99 €29,04

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Përshkrimi
JULY OFFER 2024 - MAKE UP SET: 1x12pcs | SET PËR GRIM
LOLLIS WATERPROOF MASCARA | MASKARË PËR SY
LOLLIS MATTE FULL COLOR  LIQUID LIPSTICK 112 | BUZËKUQ I LËNGËT
LOLLIS CONTOUR PALETTE 4 COLORS | KONTURË PËR FYTYRË
LOLLIS PORCELAIN FOUNDATION Y01 | PUDËR E LËNGËT PËR FYTYRË
LOLLIS ULTRA BLACK EYELINER | LINER PËR SY
ALLURE SU MEI MAKEUP PUFF 1x7pcs | SHPUZË PËR GRIM

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë