ALLURE BLAWLESS FACIAL AND EYEBROW HAIR REMOVER 2in1 | MAKINË PËR VETULLA & FYTYRË

Zbritje 33%
UNI CosmeticsKodi:0590123456971

Çmimi:
€9,99 €14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Makinë për vetulla & fytyrë Blawless

 • Kokë prerëse tredimensionale për shkurtimin e vetullave; Heq vetullat në mënyrë natyrale tredimensionale, duke i bërë ato më natyrale dhe të bukura
 • Rrjetë mbrojtëse 3D: Rrjeta metalike është e sigurtë për konturë të fytyrës, koka e prerësit horizontal nuk e dëmton lëkurën, rrojë precize
 • Koka prerëse që lahet dhe lehtë për t'u pastruar: Koka e prerësit mund të shkëputet dhe zëvendësohet
 • Gjithëpërfshirëse 360° gradë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë